ایده هایی برای دسته گل های عروسی در تابستان

مهسا چهارشنبه 4 تیر 1399 - 00:26
ایده هایی برای دسته گل های عروسی در تابستان

وقتی به تابستان فکر می کنیم به یاد گذراندن اوقات فراغت در بیرون از فضای خانه می افتیم . این فصل خیلی زود تمام میشود و ما دوست داریم  از مهمانی ها و عروسی ها قبل از تمام شدن فصل تابستان و رسیدن فصل سرما و خنکی لذت ببریم . تابستان دارای بزرگترین تنوع گونه های گل ها است . این گل های زیبا قرار است در دسته گل عروسی شما گنجانده شود . در ادامه ما برخی از دسته گل های عروسی زیبا را برای شما به اشتراک گذاشتیم .

دسته گل عروسی تابستانی با گل صد تومنی

زیبایی گل صد تومنی به قدری زیاده که همیشه جزو اولین انتخاب های ماست . شما می توانید این گل زیبا را در طول تابستان در دسته گل خود استفاده کنید . گل صد تومنی در این دسته گل زیبا کنار رز، شقایق و برگهای سبز همچنان بی نظیر است . رنگ صورتی روشن و زرد این گل برای فصل تابستان بسیار عالی است .

دسته گل عروسی تابستانی با گل افتابگردان

گل افتابگردان یکی از شادترین گلهای این فصل است و برای دسته گلهای سبک راستیک فوق العاده است . در این دسته گل زیبای تابستانی گل افتابگردان کنار ژربرا و گلهای رزقرار گرفته و همچنین گلهای تاج عروسی و دسته گل با هم هماهنگ است و زیبایی ان را دوچندان کرده است .

دسته گل عروسی تابستانی با گل کوکب

گل کوکب حس لطافت و بی نظیری به عروسی شما می دهد و عروسی شما را رمانتیک تر میسازد . ترکیب کوکب، آلاله، رز و برگهای سبز ظاهری روشن و رنگارنگ به دسته گل داده است در حالی که همچنان شیک و زیبا بنظر می رسد . با دیدن این دسته گل زیبا ما حتی به گل کوکب بیشتر از گل صدتومنی علاقمند شدیم .

دسته گل عروسی تابستانی با گلهای وحشی

اگر عروسی شما به سبک راستیک یا وینتیج است این گلها عالی هستند . گلها در تابستان با طراوت  و روشن هستند . ترکیب این گلها و شقایق سفید و روبان خردلی رنگ گره خورده در انتهای ان این دسته گل زیبا را بی نظیر کرده است .

دسته گل عروسی تابستانی با گل زینیا

گونه های مختلفی از زینیا می تواند در دسته گل عروسی شما جای بگیرد . در این دسته گل زیبا زینیا قرمز در کنار آلاله و برگهای سبز، ان را بسیار شاخص تر کرده است .

دسته گل تابستانی عروسی با مرکبات

مرکبات همیشه در دسته گلهای عروسی مورد استقبال قرار می گیرند .در این دسته گل مرکبات،  آستیلب و برگهای سبز رنگ استفاده شده است و یه ترکیب غافلگیر کننده را برای عروسی به سبک راستیک و در فضای باز ایجاد کرده است .

دسته گل تابستانی عروسی با گل شقایق

شقایق ها بهترین انتخاب برای دسته گل در یک عروسی غافلگیر کننده هستند . انها در فصل تابستان قرار دارند و در رنگهای نارنجی، قرمز، زرد، یافت می شوند . این دسته گل طوری طراحی شده که منحصرا شقایق ها را نشان می دهد .

دسته گل تابستانی عروسی با هورتانزیا

اگر می خواهید در هزینه دسته گل خود صرفه جویی کنید از هوزتانزیا استفاده کنید . ترکیب سفید و ابی در این دسته گل به خوبی انتخاب شده است و بسیار ظریف و زیبا بنظر می رسد .

دسته گل تابستانی عروسی با ساکولنت

ساکولنت ها در تمام طول سال وجود دارند اما رنگ سبز ملیح انها باعث می شود انتخابی فوق العاده برای دسته گل عروسی باشند . ترکیب ساکولنت با رز صورتی ملیح و آستیلب ان را برای دسته  گل عروسی  بی نظیر ساخته است .

دسته گل تابستانی عروسی با بابونه

اگر بدنبال یک دسته گل صمیمانه هستید حتما بابونه را در نظر بگیرید . مزیت گل بابونه این است که شکوفه های ان کنار هم قرار می گیرند و حجم بیشتری فراهم می کنند . در این دسته گل ترکیب ان با گل ذرت ترکیب زیبایی ایجاد کرده است .

دسته گل تابستانی عروسی با بلوبری

چه چیزی بهتر از داشتن دسته گل با میوه های طبیعی است ؟ در این دسته گل، رز و تعداد زیادی اکالیپتوس در کنار بلوبری استفاده شده است . استفاده از بلوبری در این دسته ان را بسیارخاص و متفاوت کرده است .

دسته گل تابستانی عروسی با ارکیده

در این دسته گل از ارکیده بنفش، زرد، نارنجی همراه با گلهای گرمسیری استفاده شده است و یک نمای کامل و پرانرژی ایجاد کرده است .

دسته گل تابستانی عروسی با رز

رزها در هر فصلی زیبا هستند . در این دسته گل از رز صورتی روشن و هلویی و کوکب با رنگ قرمز پررنگ استفاده شده است تا نماد باغچه ای تابستانی دریک دسته گل عروسی باشد .

 

 

 

ارسال نظر
به انگلیسی وارد شود
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد