ایده هایی برای کاهش هزینه کیک عروسی

مهسا پنجشنبه 29 خرداد 1399 - 19:57
ایده هایی برای کاهش هزینه کیک عروسی
یک کیک عروسی ارزان قیمت بدین معنی نیست که یک کیک زشت و یا بدمزه باشد. شما می توانید عروسی رویایی خود را انجام بدهید اما در هزینه کیک صرفه جویی کنید و همچنان یک کیک خوشمزه و زیبا و خیره کننده داشته باشید.

بودجه خود را مشخص کنید

قبل از این که کیک رویایی خودتان را تصور کنید بودجه کلی خود را مشخص کنید و تصمیم بگیرید که چقدر می خواهید برای کیک جشن ازدواجتان هزینه کنید . باتوجه به اینکه هزینه کیک عروسی یکی از بزرگترین هدر رفت های پول عروسی است پس هیچ دلیلی ندارد که شما هزینه زیادی را برای این کار در نظر بگیرید.

هنگامی که تصمیم گرفتید چقدر برای کیک جشن ازدواجتان هزینه کنید ان را بر تعداد مهمانان خود تقسیم کنید مبلغی که بدست می اید میزان پولی است که برای هر برش کیک باید هزینه کنید . شما باید در نظرداشته باشید که نباید از این هزینه پشروی نکنید .

انتخاب قنادی

یکی از مهمترین راههایی که برای صرفه جویی در هزینه کیک باید انجام دهید،  پیدا کردن قنادی خوب است که انچه را می خواهید درک کند و مناسب بودجه شما بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد دهد، قیمت هر برش را به شما بگوید، همه ی سوالات شما را پاسخ دهد و بهترین قسمت ان، مزه های مختلف کیک های آن قنادی را تست کنید .

کیک کوچکتر بخرید

منطقی است که گرفتن کیک کوچکتر با برش های باریک تر باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود اما این کار در صورت داشتن مهمان های کم و صمیمی تر امکان پذیر است اما اگر تعداد مهمان های شما بیشتر است، کار کمی مشکل تر می شود . بهترین راه برای داشتن جشن با تعداد مهمان های بیشتر خرید یک کیک کوچکتر است که ان را مهمان ها می بینند و موقع سرو کیک از یک  کیک ارزان تر در اشپزخانه در کنار کیک اصلی استفاده کنید تا تعداد بالای مهمان ها را جوابگو باشد .

کیک ساده تر انتخاب کنید

کیک های پر تزیین تر باعث افزایش هزینه شما می شوند . کارهای مانند نقاشی روی کیک، طلای خوراکی، گلهای قندی و سایر جزییات بیشتر که قناد باید وقت بیشتری برای ان بگذارد باعث افزایش هزینه می شود.

ساده نگه داشتن کیک به شما کمک می کند تا هزینه کم شود . کیک های ساده می توانند بسیار زیبا باشند و این ویژگی را دارند که با هر سبکی هماهنگ شوند .

باتر کریم انتخاب کنید

فوندانت ها  باعث می شوند کیک صاف و مرتب بشود اما هزینه کیک را افزایش می دهد . استفاده از باترکریم کیک را به صافی فوندانت نمی کند اما اگر درست کار شود می تواند صاف  بشود.

گلهای طبیعی استفاده کنید

گلهای شکری را فراموش کنید و به جای ان گلهای طبیعی استفاده کنید . گلهای طبیعی یا حتی گلهای مصنوعی می توانند جایگزین خوبی برای گلهای خوراکی که زمان زیادی برای ساختشان می گیرند و هزینه ی بالاتری برای انها صرف می شود باشند.

برش های کوچکتر سرو کنید

راه دیگر برای صرفه جویی در هزینه کیک برش کیک به تکه های کوچکتر است . در اکثر عروسی ها اگر کسی که کیک را برش می زند حرفه ای نباشد ممکن است تکه های اول را با ضخامت بیشتر و تکه های اخری را باریک بدلیل کم امدن کیک بزنند . از افرادی استفاده کنید که در این کار حرفه ای باشند و بتوانند کیک را جوری برش بزنند که تکه ها باریک تر باشند اما بنظر نیاید .

اگر نگران مهمان ها هستند که متوجه برش های باریک کیک بشوند می توانید در کنار کیک دسر های مناسب دیگر سرو کنید تا مهمان ها انتخاب های بیشتری هم داشته باشند.

گزینه های دیگر را در نظر بگیرید

می توانید چیزهای دیگری به جای کیک عروسی سرو کنید . کاپ کیک ها گزینه بسیار خوبی برای جایگزینی کیک عروسی هستند . اخیرا ایده جایگزین کردن کیک های عروسی رو به رشد و ترند شدن است . شما می توانید از چیزهایی مانند، دسر بار، دونات ها، کوکی ها، انواع کاپ کیک و... استفاده کنید.

مهمان ها از دیدن چیزهای جدید خوشحال می شوند و حتی متوجه نبود کیک نمی شوند.

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر
به انگلیسی وارد شود
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد