3 روش برای طراحی و قراردادن گیاهان آپارتمانی در اتاق خواب

مهسا چهارشنبه 20 اسفند 1399 - 18:00
3 روش برای طراحی و قراردادن گیاهان آپارتمانی در اتاق خواب
گیاهان آپارتمانی در هر فضایی آنجا را گرمتر و از لحاظ بصری زیباتر می کنند، مخصوصا در اتاق خواب.

گیاهان آپارتمانی با تولید اکسیژن باعث تصفیه هوا می شوند و هوای اتاق ما را سالم تر می کنند و یک فضای خواب سالم می سازند و البته چه چیزی بهتر از این که صبح ها با باز کردن چشم های خود سبزینگی و گیاه در اطراف خود ببینیم .چه فضای اتاق خواب شما بزرگتر باشد چه کوچک ما سه ایده طراحی برای سبزتر کردن اتاق شما در ادامه ارائه کرده ایم. تمام گیاهانی که در تصویر می بینید در فروشگاه وبسایت ملیسه موجود است و از آنجا می توانید تهیه کنید.

روی میز کنار تخت

اگر شما روی میز کنار تخت یک چراغ خواب و تعدادی کتاب و... وجود دارد می توانید از این به بعد به جای این ها از گیاه استفاده کنید. ساکولنت هاورتیا زبرا یکی از گیاهان مناسب برای میز کنار تخت است. این گیاه به آرامی رشد می کند و نیاز به نور و آبیاری کمی دارد و منظره زیبایی موقع بیدارشدن صبح ها برای ما ایجاد میکند.

آویز کردن گیاهان آپارتمانی

اگر فضای کافی ندارید یا می خواهید گیاه خود را از دست کودک یا حیوان خانگی خود دور نگه دارید می توانید آن را با یک وسیله شیک از سقف آویزان کنید. دو گیاه مناسب برای آویز کردن گیاه پتوس و گندمی می باشد که حالت بصورت آبشاری از گلدان به پایین آویز می شوند و زیبایی خاصی را ایجاد می کنند.

ایجاد گوشه ای دنج

گروهی از گیاهان که رنگ، شکل و اندازه ی مختلف هستند را به طریق زیبا در گوشه ای از اتاق خواب بچینید آنوقت متوجه می شود گوشه ی بدون استفاده را تبدیل به یک فضای دنج کرده اید. می توانید از گیاه سانسوریا که دارای برگهای بلند و زیبایی است و در هر شرایط نوری رشد می کند و نگهداری از آنها آسان بوده استفاده کنید.

ارسال نظر
به انگلیسی وارد شود
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد